Najlepsze darmowe motywy Blokowe (FSE) WordPress 2023

Szukasz motywu blokowego WordPress do edycji całej stroniy (FSE)? Czy chcesz zmienić swój obecny motyw na motyw blokowy (FSE) WordPress?

Świetnie, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ w tym artykule przedstawię 8 nowoczesnych motywów WordPress (FSE), które pozwalaj zbudować i edytować całą stronę bez umiejętności programistycznych.

Spędziłem trochę czasu na poszukiwaniu ciekawych motywów, starałem się unikać motywów, które dopiero po wykupieniu płatnej wersji pozwolają zbudować funkcjonalną stronę lub bloga.

Zacznijmy więc od tego, czym są motywy blokowe WordPress (FSE) i dlaczego ich potrzebujesz.

Czym są motywy blokowe WordPress (FSE)?


Motywy blokowe WordPress to motywy, które mają szablony wykonane w całości z bloków, dzięki czemu możesz w pełni edytowac całą stronę (Full Site Editing) za pomoca bloków WordPress.

Główną ideą motywu blokowego jest dostosowanie wszystkiego (od nagłówka do stopki) za pomocą edytora bloków, podczas gdy wcześniej za pomocą bloków można było edytować tylko zawartość strony/wpisu.

1. Björk – Minimalistyczny motyw WordPress

Björk to minimalistyczny motyw dla blogów i osobistych stron internetowych. Posiada sticky menu po lewej stronie, które ułatwi nawigację. Björk oferuje siedem różnych stylów kolorystycznych i ponad 15 różnych wzorów bloków, których można użyć do szybkiego tworzenia unikalnych układów stron.

Zrzut ekranu darmowego, minimalistycznego motywu WordPress

2. Poe – darmowy motyw WordPress do tworzenia strony Portfolio

Poe to minimalistyczny, elastyczny i bardzo szybki motyw blokowy idealny dla stron portfolio i blogów.

zrzut ekranu darmowego motywu WordPress idealnego do portfolio dla artysty, grafika lub bloga

3. Tove – Darmowy motyw WordPress dla lokalnej kawiarni, restauracji, bistro

Tove kolorowy, wielofunkcyjny motyw blokowy (FSE). Został zaprojektowany z myślą o kawiarniach i restauracjach, ale dzięki funkcjom układu Full Site Editing można go łatwo dostosować do każdego rodzaju strony internetowej. Tove zawiera ponad 40 wzorów bloków, w tym sześć różnych projektów nagłówków i siedem różnych projektów stopek

4. Fork – Darmowy motyw WordPress dla małych firm, start-upów, agencji

Fork to nowoczesny, minimalistyczny darmowy motyw. Oferuje szereg wzorców, które sprawiają, że idealnie nadaje się do wielu celów, blogów, małych firm, start-upów, agencji, firm, sklepów e-commerce, witryn z osobistym portfolio. Fork ma siedem różnych stylów kolorystycznych.

5. Frost – nowoczesny darmowy motyw WordPress dla firm, start-upów, agencji

Frost umożliwia tworzenie stylowych i nowoczesnych stron WordPress. Frost zawiera wiele wzorców (patterns), w tym sekcje hero, portfolio, wezwania do działania oraz opinie klientów. Dzięki Frost stworzysz witrynę internetową dla swojej firmy, marki osobistej, czy projektu kreatywnego,

6. Blockify – darmowy motyw WordPress dla różnych branż

Blockfy to, konfigurowalny motyw blokowy WordPress, zaprojektowany dla różnych branż, jest w pełni responsywny szybki i można dzięki niemu zbudować stronę internetową która zrobi wrażenie.

7. Ona – darmowy motyw WordPress dla blogerki modowej

Ona to darmowy motyw WordPress idealny dla osób, które chcą prowadzić osobistego bloga o modzie czy kosmetykach.

8. Neve FSE – nowoczesny darmowy motyw WordPress

Neve FSE to nowoczesny, minimalistyczny motyw, który jest w pełni kompatybilny z funkcją edycji całej strony WordPress(FSE), oferuje szereg wzorów, dzięki którym idealnie nadaje się do wielu celów, blogów, małych firm, start-upów, agencji, firm, sklepów e-commerce, witryn z osobistymi portfolio i nie tylko.

Potrzebujesz specjalisty WordPress?

Zajmuje się kompleksową obsługą stron i sklepów WordPress – od projektowania, przez programowanie po wsparcie techniczne. Zadzwoń z przyjemnością rozwiąże Twój problem lub stworzę dla Ciebie stronę lub sklep interntowy.

— Arkadiusz Sałek, WPIT.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *